Hoppa till innehåll

Mötestidtabell 2020

Läkemedelsprisnämndens möten

Månad Mötesdag  Kl.
Januari to 9.1. 9.00
Februari to 6.2. 9.00
Mars to 5.3. 9.00
April ti 7.4. 9.00
Maj to 7.5. 9.00
Juni ti 9.6. 9.00
Juli
Augusti to 6.8. 9.00
September ti 8.9. 9.00
Oktober ti 6.10. 9.00
November to 5.11. 9.00
December to 3.12. 9.00

 

Expertgruppens möten

Månad Mötesdag  Kl.
Januari to 16.1. 14.00
Februari to 13.2. 14.00
Mars to 12.3. 14.00
April to 16.4. 14.00
Maj to 14.5. 14.00
Juni to 11.6. 14.00
Juli
Augusti to 13.8. 14.00
September to 17.9. 14.00
Oktober to 22.10. 14.00
November to 12.11. 14.00
December to 10.12. 14.00