Hoppa till innehåll

Mötestidtabell 2021

Läkemedelsprisnämndens möten

Månad Mötesdag    Kl.
Januari to 7.1. 9.00
Februari to 4.2. 9.00
Mars to 4.3. 9.00
April ons 7.4. 9.00
Maj to 6.5. 9.00
Juni ti 8.6. 9.00
Juli
Augusti to 5.8. 9.00
September ti 7.9. 9.00
Oktober to 7.10. 9.00
November to 4.11. 9.00
December to 2.12. 9.00

 

Expertgruppens möten

Månad Mötesdag    Kl.
Januari to 14.1. 14.00
Februari to 11.2. 14.00
Mars to 11.3. 14.00
April to 15.4. 14.00
Maj ti 11.5. 14.00
Juni to 10.6. 14.00
Juli
Augusti to 12.8. 14.00
September to 16.9. 14.00
Oktober to 14.10. 14.00
November to 11.11. 14.00
December to 9.12. 14.00

 

Mötestidtabell 2022

Läkemedelsprisnämndens möten

Månad Mötesdag Kl.
Januari ti 11.1. 9.00
Februari ti 8.2. 9.00
Mars ti 8.3. 9.00
April to 7.4. 9.00
Maj to 5.5. 9.00
Juni ti 7.6. 9.00
Juli
Augusti to 4.8. 9.00
September ti 6.9. 9.00
Oktober to 6.10. 9.00
November to 3.11. 9.00
December to 1.12. 9.00

 

Expertgruppens möten

Månad Mötesdag Kl.
Januari to 13.1. 14.00
Februari to 10.2. 14.00
Mars to 10.3. 14.00
April ti 12.4. 14.00
Maj to 12.5. 14.00
Juni to 9.6. 14.00