Siirry sisältöön

Kokousaikataulut 2020

Lääkkeiden hintalautakunnan kokoukset

Kuukausi Kokouspäivä  Klo
Tammikuu to 9.1. 9.00
Helmikuu to 6.2. 9.00
Maaliskuu to 5.3. 9.00
Huhtikuu ti 7.4. 9.00
Toukokuu to 7.5. 9.00
Kesäkuu ti 9.6. 9.00
Heinäkuu
Elokuu to 6.8. 9.00
Syyskuu ti 8.9. 9.00
Lokakuu ti 6.10. 9.00
Marraskuu to 5.11. 9.00
Joulukuu to 3.12. 9.00

 

Asiantuntijaryhmän kokoukset

Kuukausi Kokouspäivä  Klo
Tammikuu to 16.1. 14.00
Helmikuu to 13.2. 14.00
Maaliskuu to 12.3. 14.00
Huhtikuu to 16.4. 14.00
Toukokuu to 14.5. 14.00
Kesäkuu to 11.6. 14.00