Siirry sisältöön

Kokousaikataulut 2022

Lääkkeiden hintalautakunnan kokoukset

Kuukausi Kokouspäivä Klo
Tammikuu ti 11.1. 9.00
Helmikuu ti 8.2. 9.00
Maaliskuu ti 8.3. 9.00
Huhtikuu to 7.4. 9.00
Toukokuu to 5.5. 9.00
Kesäkuu ti 7.6. 9.00
Heinäkuu
Elokuu to 4.8. 9.00
Syyskuu ti 6.9. 9.00
Lokakuu to 6.10. 9.00
Marraskuu to 3.11. 9.00
Joulukuu to 1.12. 9.00

 

Asiantuntijaryhmän kokoukset

 

Kuukausi Kokouspäivä Klo
Tammikuu to 13.1. 14.00
Helmikuu to 10.2. 14.00
Maaliskuu to 10.3. 14.00
Huhtikuu ti 12.4. 14.00
Toukokuu to 12.5. 14.00
Kesäkuu to 9.6. 14.00
Heinäkuu
Elokuu to 11.8. 14.00
Syyskuu ti 6.9. 14.00
Lokakuu to 13.10. 14.00
Marraskuu to 10.11. 14.00
Joulukuu to 8.12. 14.00