Siirry sisältöön

Kokousaikataulut 2024

Lääkkeiden hintalautakunnan kokoukset

Kuukausi Kokouspäivä Klo
Tammikuu to 11.1. 9.00
Helmikuu to 8.2. 9.00
Maaliskuu to 7.3. 9.00
Huhtikuu ti 9.4. 9.00
Toukokuu ti 7.5. 9.00
Kesäkuu to 6.6. 9.00
Heinäkuu
Elokuu to 8.8. 9.00
Syyskuu to 5.9. 9.00
Lokakuu to 3.10. 9.00
Marraskuu ti 5.11. 9.00
Joulukuu ti 3.12. 9.00

 

Asiantuntijaryhmän kokoukset

Kuukausi Kokouspäivä Klo
Tammikuu to 18.1. 14.00
Helmikuu to 15.2. 14.00
Maaliskuu to 14.3. 14.00
Huhtikuu to 11.4. 14.00
Toukokuu to 16.5. 14.00
Kesäkuu to 6.6. 14.00
Heinäkuu
Elokuu to 15.8. 14.00
Syyskuu ti 10.9. 14.00
Lokakuu to 10.10. 14.00
Marraskuu to 14.11. 14.00
Joulukuu to 12.12. 14.00