Siirry sisältöön

Kokousaikataulut 2021

Lääkkeiden hintalautakunnan kokoukset

Kuukausi Kokouspäivä   Klo
Tammikuu to 7.1. 9.00
Helmikuu to 4.2. 9.00
Maaliskuu to 4.3. 9.00
Huhtikuu ke 7.4. 9.00
Toukokuu to 6.5. 9.00
Kesäkuu ti 8.6. 9.00
Heinäkuu
Elokuu to 5.8. 9.00
Syyskuu ti 7.9. 9.00
Lokakuu to 7.10. 9.00
Marraskuu to 4.11. 9.00
Joulukuu to 2.12. 9.00

 

Asiantuntijaryhmän kokoukset

Kuukausi Kokouspäivä   Klo
Tammikuu to 14.1. 14.00
Helmikuu to 11.2. 14.00
Maaliskuu to 11.3. 14.00
Huhtikuu to 15.4. 14.00
Toukokuu ti 11.5. 14.00
Kesäkuu to 10.6. 14.00
Heinäkuu
Elokuu to 12.8. 14.00
Syyskuu to 16.9. 14.00
Lokakuu to 14.10. 14.00
Marraskuu to 11.11. 14.00
Joulukuu to 9.12. 14.00