Siirry sisältöön

Kokousaikataulut 2020

Lääkkeiden hintalautakunnan kokoukset

Kuukausi Kokouspäivä   Klo
Tammikuu to 9.1. 9.00
Helmikuu to 6.2. 9.00
Maaliskuu to 5.3. 9.00
Huhtikuu ti 7.4. 9.00
Toukokuu to 7.5. 9.00
Kesäkuu ti 9.6. 9.00
Heinäkuu
Elokuu to 6.8. 9.00
Syyskuu ti 8.9. 9.00
Lokakuu ti 6.10. 9.00
Marraskuu to 5.11. 9.00
Joulukuu to 3.12. 9.00

 

Asiantuntijaryhmän kokoukset

Kuukausi Kokouspäivä   Klo
Tammikuu to 16.1. 14.00
Helmikuu to 13.2. 14.00
Maaliskuu to 12.3. 14.00
Huhtikuu to 16.4. 14.00
Toukokuu to 14.5. 14.00
Kesäkuu to 11.6. 14.00
Heinäkuu
Elokuu to 13.8. 14.00
Syyskuu to 17.9. 14.00
Lokakuu to 22.10. 14.00
Marraskuu to 12.11. 14.00
Joulukuu to 10.12. 14.00

 

Kokousaikataulut 2021

Lääkkeiden hintalautakunnan kokoukset

Kuukausi Kokouspäivä   Klo
Tammikuu to 7.1. 9.00
Helmikuu to 4.2. 9.00
Maaliskuu to 4.3. 9.00
Huhtikuu ke 7.4. 9.00
Toukokuu to 6.5. 9.00
Kesäkuu ti 8.6. 9.00
Heinäkuu
Elokuu to 5.8. 9.00
Syyskuu ti 7.9. 9.00
Lokakuu to 7.10. 9.00
Marraskuu to 4.11. 9.00
Joulukuu to 2.12. 9.00

 

Asiantuntijaryhmän kokoukset

Kuukausi Kokouspäivä   Klo
Tammikuu to 14.1. 14.00
Helmikuu to 11.2. 14.00
Maaliskuu to 11.3. 14.00
Huhtikuu to 15.4. 14.00
Toukokuu ti 11.5. 14.00
Kesäkuu to 10.6. 14.00
Heinäkuu
Elokuu
Syyskuu
Lokakuu
Marraskuu
Joulukuu